Welzijn in wijk en stad > Almere Stad West

Contactpersonen in Almere Stad West

Opbouwwerkers

Jorieke de Bock*
Stedenwijk
jdebock@deschoor.nl
Liselore Leijten*
Stedenwijk
lleijten@deschoor.nl
 
Jurrian Anders*
Stedenwijk
janders@deschoor.nl
Mina de Rooij*
Muziekwijk
mderooij@deschoor.nl
(Annemieke Haks)*/ Norma Karmelk
Stad Midden
ahaks@deschoor.nl
nkarmelk@deschoor.nl
Kristel van der Bijl*
Noorderplassen
kvanderbijl@deschoor.nl


* Deze collega's maken deel uit van de wijkteams. Meer hierover weten?
  Kijk dan op www.wijkteamsalmere.nl

Ouderenwerk

Mariëtte Alberda malberda@deschoor.nl
(vacature)  

 

Jongerenwerkers

Charly Olf
ambulant jongerenwerker Kruidenwijk
colf@deschoor.nl
 
Lorenzo Netteb
ambulant jongerenwerker Literatuurwijk
lnetteb@deschoor.nl
Romeo Lobo
ambulant jongerenwerker Centrum
rlobo@deschoor.nl
Krish Oeditram koeditram@deschoor.nl


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 21546443 kgroenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 0652420103 pwerkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 0658719295 cdejoode@deschoor.nl


Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Buurtcentrum De Bazuin Buurtcentrum Het Boegbeeld
De Glasbak, theater en cultureel centrum
 
Buurtcentrum De Inloop Tiener- en kindercentrum Het Karwij - Multi Club
Buurtcentrum Kolkzicht Stedenpunt, activiteitencentrum voor kinderen en ouders
 
Buurtcentrum Het Kardoes
     
     


© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl