In steeds meer buurtcentra is een buurtkamer te vinden. In de Buurtkamer word je altijd gastvrij ontvangen door een vrijwilliger. Je kunt er een praatje maken, meedoen met activiteiten of bijvoorbeeld creatief bezig zijn. Van de vrijwilligers krijg je een kop koffie of thee. In de buurtkamer leer je nieuwe mensen kennen of spreek je af met andere mensen. Iedereen is welkom.
Bijna alle activiteiten zijn gratis. Soms wordt er een kleine bijdrage gevraagd. Kijk bij de rubriek Activiteiten in de buurtcentra welke activiteiten plaatsvinden in het buurtcentrum.
Rond de middag is er een lunch. Deze wordt georganiseerd door vrijwilligers. Zij regelen de boodschappen en een gedekte tafel. Tegen een kleine vergoeding van €1,50 eet je gezellig mee.
De Buurtkamer kan ook gebruikt worden om nieuwe ideeën te bespreken en/of activiteiten op te starten. Ben je op zoek naar een leuke activiteit maar wordt deze nog niet aangeboden in Almere of bij jou in de wijk dan is de Buurtkamer de plek om dit te bespreken. De buurtkamers staan tenslotte bekend om het samenkomen en samen dingen doen.
Een buurtkamer is meer dan een ruimte. Het is een ruimte die gevuld wordt met mensen die samenkomen en anderen willen ontmoeten en leren kennen.
Zien we je in de Buurtkamer? Je mag alleen komen of iemand meenemen!
Neem voor vragen of informatie contact op met de sociaal cultureel werkers.
Ben je een partner of verwijzer? Bekijk hier de flyer.
Locatie: | Openingstijden: | Contactpersoon: |
Buurtkamer De Bazuin Muziekwijk |
Donderdag 10.00-15.00 uur Bijdrage €1.50 Vooraf opgeven in het buurtcentrum. |
Mila Baaij |
Buurtkamer Het Boegbeeld Literatuurwijk Bekijk het zomerprogramma |
Dinsdag 14.00-16.30 uur Buurtlunch: woensdag 12.30 uur. Bijdrage €1,50. Vooraf opgeven via 06 102 55767 |
Jan-Rienk Heuving |
Buurtkamer De Cartoon Stripheldenbuurt |
Maandag 10.00-15.00 uur Buurtlunch: maandag 12.00 uur. Bijdrage €1,50. Vooraf opgeven gewenst in het buurtcentrum. |
Mila Baaij |
Buurtkamer Cobra Tussen de Vaarten |
Dinsdag 10.00–15.00 uur Donderdag 10.30–13.00 uur |
Nancy Peper 06-28351311 npeper@deschoor.nl |
Buurtkamer De Draaikolk Waterwijk |
Woensdag en vrijdag van 10.00 – 15.00 uur. |
Woensdag: Mila Baaij Vrijdag: Alueskia Vijent
|
Buurtkamer De Inloop Stedenwijk
|
Dinsdag en donderdag Buurtlunch dinsdag en donderdag om 12.00 uur. Kosten €1,50. Vooraf opgeven gewenst via Tel. 06 14677131 |
Vanessa Steenbergen 06-14677131 vsteenbergen@deschoor.nl |
Buurtkamer Het Kardoes Staatsliedenwijk |
Dinsdag en donderdag van 10.00 – 15.00 uur. |
Alueskia Vijent |
Buurtkamer Kolkzicht Centrum Almere Stad |
Maandag 11.00-13.30 uur donderdag 13.00-16.00 uur |
Maandag: Alueskia Vijent Donderdag: |
Buurtkamer Meenten & Grienden De Meenten |
Dinsdag 11.00-13.30 uur |
Jan-Rienk Heuving |
Terug |