Welzijn in wijk en stad > Almere Stad West

Contactpersonen in Almere Stad West

Wijkteams

Almere Stad Literatuurwijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/literatuurwijk/
Almere Stad Muziekwijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/muziekwijk/
 
Almere Stad Noorderplassen http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/noorderplassen/
Almere Stad Midden http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/stadmidden/
Almere Stad Stedenwijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/stedenwijk/

 

Ouderenwerk

Mariëtte Alberda malberda@deschoor.nl
(vacature)  

 

Jongerenwerkers

Charly Olf
ambulant jongerenwerker Kruidenwijk
colf@deschoor.nl
 
   
Romeo Lobo
ambulant jongerenwerker Centrum
rlobo@deschoor.nl
Krish Oeditram koeditram@deschoor.nl


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 21546443 kgroenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 0652420103 pwerkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 0658719295 cdejoode@deschoor.nl


Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Buurtcentrum De Bazuin Buurtcentrum Het Boegbeeld
De Glasbak, theater en cultureel centrum
 
Buurtcentrum De Inloop Tiener- en kindercentrum Het Karwij - Multi Club
Buurtcentrum Kolkzicht Stedenpunt, activiteitencentrum voor kinderen en ouders
 
Buurtcentrum Het Kardoes
     
     


© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl