A A A
Je bent hier > Ik zoek een activiteit / beweging en sport / Combinatiefunctionarissen

In onderstaand overzicht vind je de Combinatiefunctionarissen Sport. Heb je vragen? Dan kun je rechtstreeks contact met hen opnemen.

 

Balsporten

Henk de Vries

hdevries@deschoor.nl  06-12436507 

voetbal, hockey, cricket, rugby, 
American Football en honk- en softbal

 

Racket- en denksporten

Patrick Boekee

pboekee@deschoor.nl 06-40762192 

schaken, dammen, bridge, biljart,

darts, jeu de boules, bowls, tafeltennis, 
tennis, badminton

squash, pickleball, boogschieten

 

Budosporten

Mitchell van den Brink

 

mvandenbrink@deschoor.nl  06-57734251 

judo, karate, kickboksen, schermen,

taekwondo, jiu jitsu en MMA

'Lange Lijnen' 

Maaike Greve

mgreve@deschoor.nl 06-39098135

toerfietsen, wielrennen, moutainbiken,

wandelen, hardlopen, skeeleren en schaatsen

 

Zaalsporten

Suzanne Meijer

smeijer@deschoor.nl 06-28353767

volleybal, korfbal, basketbal, handbal,

frisbee en golf

 

Aangepast Sporten 

Jolanda Gudde

jgudde@deschoor.nl  06-39231165

advies voor verenigingen en inwoners

gericht op aangepast sporten

 

Watersporten

Angela Slingerland

aslingerland@deschoor.nl 06-11392825

windsurfen, zeilen, roeien en

overige watersporten

 

Triathlon & CFS Side-Events

Angelique van Tilburg

 

avantilburg@deschoor.nl 06-52420465 triathlon, bootcamp en atletiek

Gymnastiek

Britta van der Hansz

 

bhansz@deschoor.nl 06-43507053 Freerunning en gymnastiek/turnen

Allround

Maaike Greve

 

mgreve@deschoor.nl 06-39098135 Allround

Dans

Destiny Timmer 

 

dtimmer@deschoor.nl 06-82232145 Dans
Schoolsportcoach info@talentinopleiding.nl 036-7112827

Adviseur voor implementatie van

bewegend leren in het Almeerse

onderwijs

 

            



Copyright De Schoor 2022