Welzijn in wijk en stad > Almere Buiten

Contactpersonen in Buiten

Opbouwwerkers

Janneke van Vondel*
Buiten Noordwest
(Almere Buiten Centrum,  
Molenbuurt,  Bouwmeesterbuurt)
vanvondel@deschoor.nl
Johan van Maare
Buiten Noordwest
(Almere Buiten Centrum,  
Molenbuurt,  Bouwmeesterbuurt)
vanmaare@deschoor.nl
Sandy Gaartman*
Buiten Midden
(Regenboogbuurt, Indische Buurt,
Buitenvaart en Seizoenenbuurt)
gaartman@deschoor.nl
Minke van t Hoff*
Buiten Oost
(
Oostvaardersbuurt, Eilandenbuurt, 
Stripheldenbuurt, 
Sieradenbuurt)
vanthoff@deschoor.nl
Gerwin Wallet*
Buiten Zuidwest
(
Landgoederenbuurt, Faunabuurt, 
Bloemenbuurt)
wallet@deschoor.nl


* Deze collega's maken deel uit van de wijkteams. Meer hierover weten? 
   Kijk dan op www.wijkteamsalmere.nl 

Ouderenwerker

Mariette Alberda alberda@deschoor.nl
Simon van Wijhe vanwijhe@deschoor.nl


Jongerenwerkers

Etiënne Struiken
ambulant jongerenwerker
struiken@deschoor.nl
Roberto Deekman
Place 2B
deekman@deschoor.nl
Daniëlle Lanzaat
Learn 2 Work
lanzaat@deschoor.nl
Annemarie Mikkers
Place 2B
mikkers@deschoor.nl
Yasmine Thaalbi
Place 2B
thaalbi@deschoor.nl
 


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein
 
06 21546443 groenestein@deschoor.nl
Stefan Kool
06 53797256
kool@deschoor.nl

 

Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.


 
Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Jeugdland Buiten Jongerencentrum Place2B
Buurtcentrum De Cartoon
 
Buurtcentrum EveNaarHuis Buurtcentrum Het Forum
Buurtcentrum De Wieken Brede school De @rchipel Brede school De Bouwmeester
   
Brede school Het Vlechtwerk    

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl