Welzijn in wijk en stad > Almere Haven

Contactpersonen in Almere Haven

Opbouwwerk

Arzu Karadeniz*
Haven binnen- en buitenring
akaradeniz@deschoor.nl 
(Laura van Hemert)*/Ruud Oosterhaven*
Haven binnen- en buitenring
lvanhemert@deschoor.nl
roosterhaven@deschoor.nl
Johan van Maare jvanmaare@deschoor.nl


* Deze collega's maken deel uit van de wijkteams. Meer hierover weten? 
   Kijk dan op www.wijkteamsalmere.nl

Ouderenwerk

Mariëtte Alberda malberda@deschoor.nl
(vacature)  

 

Jongerenwerk Haven

Zainoel Rahman
Trapnotov
zrahman@deschoor.nl
Suleika Mhassani
Trapnotov
smhassani@deschoor.nl
Lorenzo Netteb
ambulant jongerenwerker
lnetteb@deschoor.nl


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 21546443 kgroenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 0652420103 pwerkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 0658719295 cdejoode@deschoor.nl

 

Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Klik hier voor meer informatie over Jeugdland Haven Klik hier voor meer informatie over De Speelhaven
Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Jeugdland Haven De Speelhaven
Klik hier voor meer informatie over Trapnotov
Jongerencentrum Trapnotov Buurtcentrum Corrosia Buurtcentrum Meenten & Grienden
 
Brede school De Aquamarijn Brede school De Regenboog  

 

 

 

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl