Welzijn in wijk en stad > Almere Poort

Contactpersoon in Almere Poort

Opbouwwerker

Silvia Morren*

Facebookpagina wijkteam Almere Poort: 
(https://www.facebook.com/
wijkteam.almere.poort/
morren@deschoor.nl


* Deze collega's maken deel uit van de wijkteams. Meer hierover weten?
  Kijk dan op www.wijkteamsalmere.nl


Ouderenwerk

Mariette Alberda alberda@deschoor.nl
(vacature)  


Ambulant jongerenwerker

Charly Olf olf@deschoor.nl


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 21546443 groenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 0652420103 werkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 0658719295 dejoode@deschoor.nl
 

 

Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties  Buurtcentrum Amerika Sterrenschool De Ruimte

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl