Kinderen > Contactgegevens


MEER WETEN OVER
GROEIEN IN JE VAK IN DE KINDEROPVANG?

 

  Dit zijn wij      Dit doen wij      Workshops       Praktische informatie      Publicaties

 

CONTACTGEGEVENS COACHES VVE

De Schoor, Welzijn in Almere 
Haagbeukweg 153 
1318 MA Almere

Heb je vragen? Mail naar: coachesvve@deschoor.nl
 

COACHES PER WIJK

 

Almere Buiten 1:
Bloemenbuurt, Bouwmeesterbuurt, Molenbuurt, Faunabuurt, Landgoederen- buurt
 

Jantine van Baaren jvanbaaren@deschoor.nl
06 - 29 55 61 73

Sandra Roelofs

coachvve@deschoor.nl
036 - 52 78 500

Thea Faber

tfaber@deschoor.nl
06 – 58 70 61 12

Almere Buiten 2:
Regenboogbuurt, Stripheldenbuurt, Seizoenenbuurt, Oostvaardersbuurt, Eilandenbuurt 

Jantine van Baaren jvanbaaren@deschoor.nl
06 - 29 55 61 73

Sandra Roelofs

coachvve@deschoor.nl
036 - 52 78 500

Almere Stad 1:
Parkwijk 

Ellie Vangangelt



evangangelt@deschoor.nl
06 - 18 95 85 14

Almere Stad 1:
Danswijk, Filmwijk

Thea Faber



tfaber@deschoor.nl
06 - 58 70 61 12

Sandra Roelofs

coachvve@deschoor.nl
036 - 52 78 500

Almere Stad 2:
Literatuurwijk, Noorderplassen

Anne-Mieke Tabak



atabak@deschoor.nl
06 -  13 17 20 56

Ellie Vangangelt

evangangelt@deschoor.nl
06 - 18 95 85 14

Almere Stad 3:
Muziekwijk  

Anne-Mieke Tabak



atabak@deschoor.nl
06 -  13 17 20 56

Simone Krol

skrol@deschoor.nl
06 - 21 54 27 02

Almere Stad 4:
Tussen de Vaarten

Mariëtte Maring



mmaring@deschoor.nl
06 - 13 17 20 11

Thea Faber

tfaber@deschoor.nl
06 – 58 70 61 12

Almere Stad 5:
Kruidenwijk, Waterwijk, Staatsliedenwijk 

Simone Krol

 

skrol@deschoor.nl
06 - 21 54 27 02

Almere Stad 6:
Stedenwijk 
 
Ellie Vangangelt



evangangelt@deschoor.nl
06 - 18 95 85 14

Almere Haven:
Willemien Wildeboer


wwildeboer@deschoor.nl
06 - 21 54 64 53

Almere Poort:  
Willemien Wildeboer


wwildeboer@deschoor.nl
06 - 21 54 64 53



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl