Kinderen > Spreekuren toeleiding VVE

Ter ondersteuning aan ouders die problemen ondervinden bij inschrijven bij een Kinderopvangorganisatie voor een peuterspeelzaal met VVE zijn de volgende spreekuren ingezet:

                                                          Spreekuur Toeleiding VVE

Gezondheidscentrum          de Binder

1e donderdag van de maand
Tijd:      12.00-12.30 uur

Carla Koch
koch@deschoor.nl
06-21601027

Gezondheidscentrum          de Spil
(tijdelijk BC de Inloop)

1e dinsdag van de maand
Tijd:     11.00-12.00 uur

Louise Ezzafzafi
ezzafzafi@deschoor.nl
06-39570658

Gezondheidscentrum Parkwijk

Laatste donderdag van de maand
Tijd:      11.00-12.00 uur

Louise Ezzafzafi
ezzafzafi@deschoor.nl
06-39570658

Gezondheidscentrum              de Schakel
(tijdelijk de Opmaat)

2e dinsdag van de maand
Tijd:     11.30-12.30 uur

Desiree Hooijenga
hooijenga@deschoor.nl
06-18844888

Gezondheidscentrum             de Driehoek

Laatste maandag van de maand
Tijd:     12.00-13.00 uur

Desiree Hooijenga
hooijenga@deschoor.nl
06-18844888

Gezondheidscentrum Vizier

1e vrijdag van de maand
Tijd:      11.30-12.30 uur

Melanie Maartens
maartens@deschoor.nl  
06-46108871

Gezondheidcentrum De Archipel

1e woensdag van de maand
Tijd:        9.00-10.00 uur

Monique Mulder
mulder@deschoor.nl
06-39570656

Gezondheidcentrum
Haven-West

2e maandag van de maand
Tijd:       10.00-11.00 uur

Annemarie Peelen
peelen@deschoor.nl
06-18844879

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl