Kinderen > Spreekuren toeleiding VVE

Ter ondersteuning aan ouders die problemen ondervinden bij inschrijven bij een Kinderopvangorganisatie voor een peuterspeelzaal met VVE zijn de volgende spreekuren ingezet:

    Spreekuur Toeleiding VVE / VVA

Gezondheidscentrum de Binder

1e donderdag van de maand

Tijd:      12.00-12.30

Carla Koch
koch@deschoor.nl
06-21601027

Gezondheidscentrum de Spil(tijdelijk BC de Inloop)

1e dinsdag van de maand

Tijd:     11.00-12.00

Louise Ezzafzafi
ezzafzafi@deschoor.nl
06-39570658

Gezondheidscentrum Parkwijk

Laatste donderdag van de maand

Tijd:      11.00-12.00

Louise Ezzafzafi
ezzafzafi@deschoor.nl
06-39570658

Gezondheidscentrum de Opmaat
(in Buurtcentrum de Bazuin, Luitstraat 1)

 

3e woensdag van de maand

Tijd:        9.00-10.00

Monique Mulder
mulder@deschoor.nl
06-39570656

Gezondheidscentrum de Schakel

 

2e dinsdag van de maand

Tijd:     11.30-12.30

Desiree Hooijenga hooijenga@deschoor.nl 
06-18844888

Gezondheidscentrum de Driehoek

1e en 3e maandag van de maand

Tijd:     12.00-13.00

Desiree Hooijenga hooijenga@deschoor.nl 
06-18844888

Gezondheidscentrum Vizier

1e vrijdag van de maand

Tijd:      11.30-12.30

Melanie Maartens maartens@deschoor.nl  
06-46108871

Gezondheidcentrum de Archipel

1e woensdag van de maand

Tijd:        9.00-10.00

Monique Mulder mulder@deschoor.nl 
06-39570656

Gezondheidcentrum Haven-West

 

2e maandag van de maand

Tijd:       10.00-11.00

Annemarie Peelen peelen@deschoor.nl 
06-18844879



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl