Kinderen > Spreekuur voorscholen

Ter ondersteuning aan ouders die problemen ondervinden bij inschrijven bij een kinderopvangorganisatie voor een voorschool met VVE zijn de volgende spreekuren ingezet:
 

                                         Spreekuur voorschool  (VVE / VVA)

 

Gezondheidscentrum de Binder

Edelhertweg 21

1e donderdag van de maand

 

Tijd:      12.00-12.30

Carla Koch

koch@deschoor.nl

06-21601027

 

Gezondheidscentrum de Compagnie

Balistraat 1

 

 

Laatste donderdag van de maand

 

Tijd:       9.00 – 10.00

Sebnem Koldas

koldas@deschoor.nl

06-52421774

Gezondheidscentrum Parkwijk

Watercipresstraat 1

Laatste donderdag van de maand

 

Tijd:      11.00-12.00

Karlijn Brouwer

brouwer@deschoor.nl

06-39231167

 

Gezondheidscentrum Castrovalva

Juan Grisstraat 50

2e woensdag van de maand

 

Tijd:        9.00-10.00

Louise Ezzafzafi

ezzafzafi@deschoor.nl

06-39570658

 

Gezondheidscentrum de Opmaat / hele Muziekwijk in De Bazuin

Luitstraat 1

 

3e  woensdag van de maand

 

Tijd:        9.00-10.00

Monique Mulder

mulder@deschoor.nl

06-39570656

 

Gezondheidscentrum de Driehoek

Allendestraat 42

1e en 3e maandag van de maand

 

Tijd:      12.00-13.00

Desiree Hooijenga

hooijenga@deschoor.nl

06-18844888

 

Gezondheidscentrum Vizier

Duitslandstraat 1

 

1e vrijdag van de maand

 

Tijd:      11.30-12.30

Anita van Leeuwen

vanleeuwen@deschoor.nl

06-18958510

Gezondheidscentrum de Archipel

Poëziestraat 360

2e woensdag van de maand

 

Tijd:        9.00-10.00

Monique Mulder

mulder@deschoor.nl

06-39570656

 

Gezondheidscentrum Noorderdok

Razeil 29

 

Laatste maandag van de maand

 

Tijd:      13.00 – 14.00

Ellen van Vugt

vanvugt@deschoor.nl 

06-38123316

 

Gezondheidscentrum Haven-West

Leemwierde 130

2e maandag van de maand

 

Tijd:      10.00-11.00

Annemarie Peelen

peelen@deschoor.nl

06-18844879

 

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl