Kinderen > Spreekuur voorscholen

Ter ondersteuning aan ouders die problemen ondervinden bij inschrijven bij een kinderopvangorganisatie voor een voorschool met VVE zijn de volgende spreekuren ingezet:


Spreekuur voorschool  (VVE / VVA)

 
 Gezondheidscentrum de Binder

 Edelhertweg 21


 1e donderdag van de maand

 Tijd: 12.00 - 13.00 uur

 
 Carla Koch

 ckoch@deschoor.nl 

 06-21601027

 
 Gezondheidscentrum
 de Compagnie

 Balistraat 1

 

 
 Laatste donderdag van de
 maand

 Tijd: 09.00 – 10.00 uur

 
 Sebnem Koldas

 skoldas@deschoor.nl

 06-52421774

 
 Gezondheidscentrum Parkwijk

 Watercipresstraat 1

 
 Laatste donderdag van de
 maand

 Tijd:  13.00-14.00 uur

 
 Melanie Maartens

 mmaartens@deschoor.nl

 06-46108871

 
 Gezondheidscentrum 
 Castrovalva

 Juan Grisstraat 50

 
 2e woensdag van de maand

 Tijd:  09.00-10.00 uur

 
 Loes Witteveen

 lwitteveen@deschoor.nl 

 06-21601027

 
 Gezondheidscentrum
 de Opmaat / hele Muziekwijk
 in De Bazuin

 Luitstraat 1

 
 3e  woensdag van de maand

 Tijd:  09.00 - 10.00 uur

 
 Monique Mulder

 mmulder@deschoor.nl

 06-52420104

 
 Gezondheidscentrum de
 Driehoek

 Allendestraat 42

 
 1e en 3e donderdag van de
 maand

 Tijd:  12.00 - 13.00 uur

 
 Desiree Hooijenga

 dhooijenga@deschoor.nl

 06-18844888

 
 Gezondheidscentrum Vizier

 Duitslandstraat 1

 
 1e woensdag van de maand

 Tijd:  11.30 - 12.30 uur

 
 Anita van Leeuwen

 avanleeuwen@deschoor.nl

 06-18958510

 
 Gezondheidscentrum de Haak

 Schoolstraat 32

 
 2e donderdag van de maand

 Tijd:  13.00 - 14.00 uur

 
 Kayal Ramautar

 karamautar@deschoor.nl

 06-18844879

 
 Gezondheidscentrum
 de Archipel

 Poëziestraat 360

 
 2e maandag van de maand

 Tijd: 13.00 - 14.00 uur

 
 Monique Mulder

 mmulder@deschoor.nl

 06-39570656

 
 Gezondheidscentrum 
 Noorderdok

 Razeil 29

 

 
 Op afroep

 
 Anita van Leeuwen

 avanleeuwen@deschoor.nl

 06-18958510



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl